Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free HD Compass 3.0 - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: Imaginatr
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.06.2013
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 54

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free HD Compass 3.0 - Mobile

kompas1Kompas to bardzo stare, ale jednocześnie niezwykle przydatne urządzenie. Od wieków pomagało podróżnikom odnaleźć właściwy kierunek i dotrzeć do zaplanowanego wcześniej celu.

Free HD Compass to prosta, ale przydatna aplikacja współpracująca ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi z systemem iOS. Stworzona przede wszystkim z myślą o iPhonie i iPadzie. W połączeniu z darmową mapą może posłużyć nam jako prosta nawigacja.

Free HD Compass możemy wykorzystać także podczas zabawy w podróżników. Niezwykła dokładność pomiaru oraz rewelacyjne wykonanie grafik to kolejne atuty darmowej aplikacji Free HD Compass. Nie zabraknie także możliwości personalizacji! Użytkownik może bowiem wybierać jedną z kilku dostępnych skórek.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS w wersji 4.3 lub wyższej.

Podobne Transport

  • Speedometer – Free – Speed Limit Alert + HUD

    Speedometer – Free – Speed Limit Alert + HUD to niezwykle przydatna aplikacja dla wszystkich, którzy często podróżują samochodem. Ostrzega nas, kiedy tylko przekroczymy dozwoloną prędkość.

  • Free GPS

    Free GPS, to jak sama nazwa wskazuje darmowa nawigacja dla systemu iOS. W prosty i przede wszystkim skuteczny sposób doprowadzi nas do celu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free HD Compass 3.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ