Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free GPS 2.3 - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: CodeBurners
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Rozmiar: 0,9 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 135

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free GPS 2.3 - Mobile

Nawigacje samochodowe dla urządzeń mobilnych zawsze uważane były za jedne z najdroższych. Jednak dzięki Free GPS możemy skożystać z takiej funkcjonalności zupełnie za darmo. Ta niezwykle prosta w obsłudze i pozbawiona zbednych funkcjonalności aplikacja w prosty sposób poprowadzi nas z punktu A do punktu B. Wystarczy podać cel podróży i gotowe! Free GPS korzysta z zaimplementowanych w iPhonie map oraz wbudowanego modułu GPS. Do podstawowych funckji należą także zapamiętywanie punktu startowego i ulubionych tras. 

Wymagania:
Aplikacja kompatybilna z iPhone, iPod touch i iPad. Wymaga iOS 5.0 lub nowszego.

Podobne Transport

  • Free HD Compass

    Free HD Compass to darmowa i niezwykle prosta aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem iOS, która zmieni naszego iPhona lub iPada w staromodny, doskonale wykonany kompas.

  • Speedometer – Free – Speed Limit Alert + HUD

    Speedometer – Free – Speed Limit Alert + HUD to niezwykle przydatna aplikacja dla wszystkich, którzy często podróżują samochodem. Ostrzega nas, kiedy tylko przekroczymy dozwoloną prędkość.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free GPS 2.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ