Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Weather Free 1.3 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Presselite
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.06.2013
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 72

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Weather Free 1.3 - Mobile

weath1Prognoza pogody to niezwykle przydatna rzecz. Szczególnie wtedy, kiedy sporo czasu spędzamy na zewnątrz. Niestety nie zawsze mamy możliwość sprawdzić pogodę w telewizji lub w jednym z portali internetowych. Jeśli jednak posiadamy iPhone'a sprawa zostaje rozwiązana!

Wystarczy pobrać darmową aplikację o nazwie Weather Free, wprowadzić odpowiednie ustawienia i cieszyć się dokładną prognozą na kilka kolejnych dni. Aplikacja uważana jest przez jedną z najładniej wyglądających pogodynek na rynku.

Producenci zaimplementowali tutaj między innymi:
- design zależny od pory dnia,
- prognoza w czasie rzeczywistym bazująca na informacjach o danej lokacji (GPS i WiFi),
- lokalne raporty pogodowe,
- 6-dniowa prognoza,
- możliwość sprawdzania prognozy pogody dla innych miast,
- temperatura w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita;

Weather Free uważana jest za jedną z najdokładniejszych prognoz pogodowych dostępnych dla urządzeń mobilnych z systemem iOS.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS w wersji 4.0 lub wyższej.

Podobne Styl życia

 • Pedometer

  Pedometer niewielka aplikacja pozwalająca na mierzenie ilości kroków.

 • 3D Sex Positions FREE - Stereogram Kamasutra

  3D Sex Positions FREE to darmowa Kamasutra dla systemu iOS, która w obrazowy sposób przybliży nam tajniki cielesnych doznań.

 • Biorhythm-Free

  Biorhythm - Free dla systemu iOS w prosty sposób podpowie nam, jak poprawić samopoczucie, kiedy otaczająca nas aura nie jest sprzyjająca.

 • Fitness Buddy FREE

  Fitness Buddy FREE to trener, którego możesz mieć zawsze przy sobie! Aplikacja zawiera ponad 300 ćwiczeń na udoskonalenie wszystkich partii naszego ciała. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • AskMD 1.3

  AskMD to praktyczna aplikacja dla użytkowników iPhone'a, którzy cenią sobie zdrowie, a także pragną zadbać o dobre samopoczucie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Weather Free 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ