Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pedometer 0.2 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: SpiffyTech
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 0,5 MB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 476

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pedometer 0.2 - Mobile

Zastanawiałeś się kiedyś ile kroków musisz zrobić z domu do pracy, szkoły lub na uczelnię? Teraz możesz to zmierzyć za pomocą darmowej aplikacji Pedometer! Ten niewielki program pomoże użytkownikowi w prosty sposób zliczyć ile kroków stawia każdego dnia.

Podobne Styl życia

 • 3D Sex Positions FREE - Stereogram Kamasutra

  3D Sex Positions FREE to darmowa Kamasutra dla systemu iOS, która w obrazowy sposób przybliży nam tajniki cielesnych doznań.

 • Weather Free

  Weather Free to najlepsza, darmowa aplikacja typu prognoza pogody dla urządzeń mobilnych z systemem iOS. Teraz dostępna na Pobierz.pl!

 • Fitness Buddy FREE

  Fitness Buddy FREE to trener, którego możesz mieć zawsze przy sobie! Aplikacja zawiera ponad 300 ćwiczeń na udoskonalenie wszystkich partii naszego ciała. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Biorhythm-Free

  Biorhythm - Free dla systemu iOS w prosty sposób podpowie nam, jak poprawić samopoczucie, kiedy otaczająca nas aura nie jest sprzyjająca.

 • AskMD 1.3

  AskMD to praktyczna aplikacja dla użytkowników iPhone'a, którzy cenią sobie zdrowie, a także pragną zadbać o dobre samopoczucie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pedometer 0.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ