Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lose It! - Weight Loss Program and Calorie Counter 5.2.1 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: FitNow
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2014
Rozmiar: 22.1 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 45

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Lose It! - Weight Loss Program and Calorie Counter 5.2.1 - Mobile

Dbasz o zdrowie i kondycję fizyczną, a mimo to masz trudności z samodyscypliną i zachowaniem odpowiedniej diety? Jeśli tak, to aplikacja Lose It! - Weight Loss Program and Calorie Counter jest stworzona właśnie dla Ciebie. Zadaniem aplikacji jest regularne mierzenie dziennego zapotrzebowania na kalorie, mierzenie ilości zjedzonego posiłku w trakcie dnia oraz liczby ćwiczeń, które udało nam się wykonać. W przypadku niedostosowania się do zaleceń użytkownik jest na bieżąco powiadamiany o przekroczeniu danego limitu.

Podstawowe cechy aplikacji  Lose It! - Weight Loss Program and Calorie Counter: efektywne mierzenie kalorii każdego dnia i motywujący system powiadomień; integracja online z innymi użytkownikami – możemy sprawdzić jak radzą sobie z kaloriami, co jedzą oraz jakie wykonują ćwiczenia, dzięki czemu możemy być bardziej zmotywowani do pracy nad sobą; codzienny system zadań do wykonania – aplikacja pokazuje ile należy zjeść dziennie oraz jakie wykonywać ćwiczenia – w ten sposób łatwiej jest zadbać o sylwetkę; podczas pierwszej instalacji aplikacji, system zadaje użytkownikowi szereg pytań dotyczących jego wagi, nawyków żywieniowych, intensywności ćwiczeń, a następnie sporządza osobisty profil wraz z zadaniami do wykonania na kolejne dni; integracja aplikacji z serwisem Loseit.com, a także z użytkownikami urządzeń iPhone, iPad oraz iPod.

Dodatkowe cechy Lose It! - Weight Loss Program and Calorie Counter: motywacyjny system ćwiczeń, pozwalający rywalizować z innymi użytkownikami, a następnie porównywać dzienne rekordy; możliwość podglądu szczegółowych informacji o kaloriach polecanych produktów spożywczych; opcja podglądu szczegółowych informacji o dziennym zapotrzebowaniu na sen, wraz ze wskazanymi godzinami snu i pobudki; funkcja ustalania indywidualnego harmonogramu zajęć z podziałem na trening, dietę i sen; aplikacja zintegrowana jest z serwisami Facebook, Twitter, a także aplikacją Nike+ Fuelband, MapMyFitness i innymi.

Podobne Styl życia

 • Weather Free

  Weather Free to najlepsza, darmowa aplikacja typu prognoza pogody dla urządzeń mobilnych z systemem iOS. Teraz dostępna na Pobierz.pl!

 • Biorhythm-Free

  Biorhythm - Free dla systemu iOS w prosty sposób podpowie nam, jak poprawić samopoczucie, kiedy otaczająca nas aura nie jest sprzyjająca.

 • 3D Sex Positions FREE - Stereogram Kamasutra

  3D Sex Positions FREE to darmowa Kamasutra dla systemu iOS, która w obrazowy sposób przybliży nam tajniki cielesnych doznań.

 • Fitness Buddy FREE

  Fitness Buddy FREE to trener, którego możesz mieć zawsze przy sobie! Aplikacja zawiera ponad 300 ćwiczeń na udoskonalenie wszystkich partii naszego ciała. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Pedometer

  Pedometer niewielka aplikacja pozwalająca na mierzenie ilości kroków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lose It! - Weight Loss Program and Calorie Counter 5.2.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ