Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fitness Buddy FREE 1.0 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Azumio Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.06.2013
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 62

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fitness Buddy FREE 1.0 - Mobile

Fitness Buddy FREE to darmowa wersja jednej z najpopularniejszych aplikacji z kategorii fitness dla systemu iOS. Jest ona rekomendowana między innymi przez znany na całym świecie, sportowy magazyn EPSN.

Twórcy postarali się zawrzeć w niej opis ponad 300 różnych ćwiczeń, które usprawnią każdą część naszego ciała. Dodatkowo otrzymujemy dokładne opisy, animacje oraz wyjaśnienie w jaki sposób powinniśmy je wykonywać. Warto dodać, że pomimo tego, iż jest to darmowa wersja aplikacja, zawiera ona zdecydowanie więcej ćwiczeń i opisów niż niejedna płatna. Niezwykle przejrzysty i intuicyjny interfejs pomoże użytkownikowi łatwo przemieszczać się między opcjami.

Po pobraniu Fitness Buddy FREE wystarczy tylko pójść do najbliższej siłowni i zacząć intensywny trening. Jeśli po pewnym czasie stwierdzimy, że 300 ćwiczeń to za mało, możemy zainwestować w wersję płatną, która posiada bazę aż 1700 ćwiczeń.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS w wersji 4.0 lub wyższej.

Podobne Styl życia

 • Pedometer

  Pedometer niewielka aplikacja pozwalająca na mierzenie ilości kroków.

 • 3D Sex Positions FREE - Stereogram Kamasutra

  3D Sex Positions FREE to darmowa Kamasutra dla systemu iOS, która w obrazowy sposób przybliży nam tajniki cielesnych doznań.

 • Biorhythm-Free

  Biorhythm - Free dla systemu iOS w prosty sposób podpowie nam, jak poprawić samopoczucie, kiedy otaczająca nas aura nie jest sprzyjająca.

 • Weather Free

  Weather Free to najlepsza, darmowa aplikacja typu prognoza pogody dla urządzeń mobilnych z systemem iOS. Teraz dostępna na Pobierz.pl!

 • Lose It! - Weight Loss Program and Calorie Counter 5.2.1

  Dbasz o zdrowie i kondycję fizyczną, a mimo to masz trudności z samodyscypliną i zachowaniem odpowiedniej diety? Jeśli tak, to aplikacja Lose It! - Weight Loss Program and Calorie Counter jest stworzona właśnie dla Ciebie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fitness Buddy FREE 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ