Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Biorhythm-Free 1.2 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Won Gyeong Lee
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Rozmiar: 0,2 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 77

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Biorhythm-Free 1.2 - Mobile

Dla tych, którzy wstają rano i z zupełnie nie znanych sobie przyczyn nie czują się pełni energii i gotowi podejmować kolejne wyzwania przygotowano aplikację Biorhythm – Free. Ta w prosty i obrazowy sposób pokaże przyczyny złego lub dobrego samopoczucia zarówno w swerze fizycznej, psychicznej, jak i intelektualnej. Dzieki prostemu interfejsowi możemy wybrać interesujący nas dzień i sprawdzić swój biorytm. 

Wymagania:
Aplikacja kompatybilna z iPhone, iPod touch i iPad. Wymaga iOS 3.0 lub nowszego.

Podobne Styl życia

 • Weather Free

  Weather Free to najlepsza, darmowa aplikacja typu prognoza pogody dla urządzeń mobilnych z systemem iOS. Teraz dostępna na Pobierz.pl!

 • Fitness Buddy FREE

  Fitness Buddy FREE to trener, którego możesz mieć zawsze przy sobie! Aplikacja zawiera ponad 300 ćwiczeń na udoskonalenie wszystkich partii naszego ciała. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Pedometer

  Pedometer niewielka aplikacja pozwalająca na mierzenie ilości kroków.

 • 3D Sex Positions FREE - Stereogram Kamasutra

  3D Sex Positions FREE to darmowa Kamasutra dla systemu iOS, która w obrazowy sposób przybliży nam tajniki cielesnych doznań.

 • Lose It! - Weight Loss Program and Calorie Counter 5.2.1

  Dbasz o zdrowie i kondycję fizyczną, a mimo to masz trudności z samodyscypliną i zachowaniem odpowiedniej diety? Jeśli tak, to aplikacja Lose It! - Weight Loss Program and Calorie Counter jest stworzona właśnie dla Ciebie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Biorhythm-Free 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ