Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AskMD 1.3 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Sharecare, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2014
Rozmiar: 21.7 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 60

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AskMD 1.3 - Mobile

AskMD to praktyczna aplikacja dla użytkowników iPhone'a, którzy cenią sobie zdrowie, a także pragną zadbać o dobre samopoczucie. Służy jako spersonalizowany konsultant zdrowia – umożliwia rozpoznanie potencjalnych chorób lub zagrożeń zdrowotnych, na podstawie zaawansowanych algorytmów. Potrafi rozpoznać, czy w Twojej rodzinie nie ma tendencji do cholesterolu czy cukrzycy. Zebrane w ten sposób informacje zostają podane w formie tekstowej, dzięki czemu łatwiej będzie można przedstawić ewentualne dolegliwości lekarzowi w trakcie wizyty, a tym samym prostym językiem wyjaśnia potencjalne zagrożenia zdrowotne.

Podstawowe cechy aplikacji AskMD: w szybki sposób rozpoznaje potencjalne zagrożenia zdrowotne i symptomy choroby – system działa na zasadzie komendy głosowej, który zadaje pytania związane z różnymi dolegliwościami oraz ich powiązaniem z chorobami rodziny (dziadkowie, rodzice); szybka reakcja na krytyczny stan zdrowia – w sytuacji poważnego zagrożenia życia lub zdrowia, aplikacja wskazuje najbliższe miejsca takie jak przychodnia, szpital i pogotowie na podstawie geolokalizacji; zaawansowany system raportu zdrowotnego podzielony na kilka kategorii (w zależności od rodzaju dolegliwości), który następnie można przedstawić lekarzowi; możliwość ustawienia codziennego raportowania o stanie zdrowia, liście lekarzy znajdujących się w pobliżu, poprawie lub pogorszeniu samopoczucia, wraz ze wskazówkami jak lepiej zadbać o zdrowie i kondycje; funkcja tworzenia kilku profili zdrowotnych – w jednej aplikacji możemy przechowywać informacje zdrowotne na swój temat, a także członków rodziny i najbliższych.

Nowości w najnowszej wersji AskMD: poprawa błędów występujących dla wersji systemu iOS 7.1; usprawniony panel wyświetlający rezultat stanu zdrowia; ogólne poprawki stabilności aplikacji i wyeliminowanie drobnych błędów z poprzedniej wersji.

Podobne Styl życia

 • Pedometer

  Pedometer niewielka aplikacja pozwalająca na mierzenie ilości kroków.

 • Biorhythm-Free

  Biorhythm - Free dla systemu iOS w prosty sposób podpowie nam, jak poprawić samopoczucie, kiedy otaczająca nas aura nie jest sprzyjająca.

 • Fitness Buddy FREE

  Fitness Buddy FREE to trener, którego możesz mieć zawsze przy sobie! Aplikacja zawiera ponad 300 ćwiczeń na udoskonalenie wszystkich partii naszego ciała. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Weather Free

  Weather Free to najlepsza, darmowa aplikacja typu prognoza pogody dla urządzeń mobilnych z systemem iOS. Teraz dostępna na Pobierz.pl!

 • 3D Sex Positions FREE - Stereogram Kamasutra

  3D Sex Positions FREE to darmowa Kamasutra dla systemu iOS, która w obrazowy sposób przybliży nam tajniki cielesnych doznań.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AskMD 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ