Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X-Ray Scan + Free 1.1 - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: MISOOK WOO
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.06.2013
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 76

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis X-Ray Scan + Free 1.1 - Mobile

xray11Zabłyśnij w towarzystwie! W szkole, na imprezie, wśród znajomych czy w pracy. Możesz to zrobić dzięki aplikacji X-Ray Scan + Free! Zaskocz wszystkich pokazując skaner, który potrafi prześwietlić Twoją skórę!

Uwaga - aplikacja nie wykorzystuje prawdziwych fal rentgenowskich, a jedynie specjalnie spreparowane zdjęcia wysokiej jakości. Dzięki temu jest bezpieczna i dostarcza mnóstwo zabawy.

Jej twórcy zadbali o to, by pomimo braku prawdziwego promieniowania, wszyscy, którym prezentujesz skaner dali się nabrać. Całość jest niezwykle prosta w użyciu i nie zajmuje wiele miejsca w pamięci telefonu. Ponadto X-Ray Scan + Free oferuje możliwość przerobienia zrobionego przez Ciebie zdjęcia na takie, które wygląda jak zeskanowane promieniami rentgena.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS w wersji 4.0 lub wyższej.

Podobne Rozrywka

 • Ringtones - Free Ringtone Maker

  Ringtones - Free Ringtone Maker to prosta w obsłudze aplikacja służąca do tworzenia dzwonków dla urządzeń mobilnych z systemem iOS.

 • Ursynalia 2013

  Ursynalia 2013 - Warsaw Student Festival to aplikacja mobilna dla posiadaczy urządzeń z systemem iOS, która pomoże odnaleźć się na terenie tegorocznego festiwalu i skontaktować z obecnymi tam znajomymi.

 • Real Guitar Free

  Real Guitar FREE na iPhone to kieszonkowy symulator gitary! Teraz mozesz grać na gitarze gdziekolwiek jesteś. Aplikacja dostępna za darmo na Pobierz.pl!

 • LEGO Star Wars: The Complete Saga 1.3

  LEGO Star Wars: The Complete Saga to jedna z najpopularniejszych gier osadzonych w uniwersum LEGO oraz Gwiezdnych Wojen.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: X-Ray Scan + Free 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ