Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ringtones - Free Ringtone Maker 7.6 - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: BYSS mobile
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2013
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 65

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ringtones - Free Ringtone Maker 7.6 - Mobile

Oto kolejna aplikacja z serii ringtone maker. Tym razem przeznaczona dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem iOS. Ringtones - Free Ringtone Maker posiada wszystko to, co potrzebne do stworzenia własnego dzwonka.

Mamy więc możliwość konwersji nagrań dostępnych z zewnętrznego źródła (zbiór ponad 1000 różnych dzwonków) oraz opcję, która pozwoli nagrać nam interesujący dzwonek własnoręcznie. Aplikacja dostępna jest w języku niemieckim oraz angielskim.

Zdaniem wielu użytkowników to najlepszy tego typu program dostępny za darmo na urządzenia z systemem iOS. Warto dodać, że stworzonymi przez nas dzwonkami możemy dzielić się ze znajomymi poprzez zaimplementowaną opcję dostępu do portali społecznościowych takich, jak Facebook oraz Twitter. Ringtones - Free Ringtone Maker ma możliwość tworzenia dzwonków dla iOS 5 Text, Alert, SMS, iMessage.

Wymagania systemowe:
iOS w wersji 5.0 lub wyższej.

Podobne Rozrywka

 • X-Ray Scan + Free

  X-Ray Scan + Free to zabawna aplikacja, która przyda się na każdej imprezie! Zaimponuj znajomym pokazując im skan rendgenowski swojej ręki!

 • Real Guitar Free

  Real Guitar FREE na iPhone to kieszonkowy symulator gitary! Teraz mozesz grać na gitarze gdziekolwiek jesteś. Aplikacja dostępna za darmo na Pobierz.pl!

 • Ursynalia 2013

  Ursynalia 2013 - Warsaw Student Festival to aplikacja mobilna dla posiadaczy urządzeń z systemem iOS, która pomoże odnaleźć się na terenie tegorocznego festiwalu i skontaktować z obecnymi tam znajomymi.

 • LEGO Star Wars: The Complete Saga 1.3

  LEGO Star Wars: The Complete Saga to jedna z najpopularniejszych gier osadzonych w uniwersum LEGO oraz Gwiezdnych Wojen.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ringtones - Free Ringtone Maker 7.6 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ