Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Real Guitar Free 1.3 - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Rubel Co
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.06.2013
Data modyfikacji: 06.06.2013
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 73

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Real Guitar Free 1.3 - Mobile

realg1Gra na gitarze jeszcze nigdy nie była tak prosta! Teraz żeby móc zagrać swój ulubiony utwór lub nieco podszkolić umiejętności nie musisz nosić ze sobą wielkiej gitary. Wystarczy, że masz iPhone'a oraz zainstalowaną, darmową aplikację Real Guitar.

Ten duet pozwoli Ci mieć gitarę w kieszeni i skorzystać z niej gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz. Real Guitar to realistyczny symulator z niezwykle przejrzystym interfejsem. Ponadto twórcy aplikacji pomyśleli o osobach leworęcznych. Możemy wiec w opcjach wybrać, którą ręką gramy.

Poniżej znajdziecie pozostałe zalety Real Guitar:
- ogromna baza (ponad 1000!) akordów,
- dźwięk w standardzie Hi-Fi,
- przełączanie akordów "w locie",
- możliwość wyboru jednego spośród wielu stylów wyglądu naszej podręcznej gitary.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS w wersji 4.3 i wyższej.

Podobne Rozrywka

 • Ringtones - Free Ringtone Maker

  Ringtones - Free Ringtone Maker to prosta w obsłudze aplikacja służąca do tworzenia dzwonków dla urządzeń mobilnych z systemem iOS.

 • Ursynalia 2013

  Ursynalia 2013 - Warsaw Student Festival to aplikacja mobilna dla posiadaczy urządzeń z systemem iOS, która pomoże odnaleźć się na terenie tegorocznego festiwalu i skontaktować z obecnymi tam znajomymi.

 • X-Ray Scan + Free

  X-Ray Scan + Free to zabawna aplikacja, która przyda się na każdej imprezie! Zaimponuj znajomym pokazując im skan rendgenowski swojej ręki!

 • LEGO Star Wars: The Complete Saga 1.3

  LEGO Star Wars: The Complete Saga to jedna z najpopularniejszych gier osadzonych w uniwersum LEGO oraz Gwiezdnych Wojen.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Real Guitar Free 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ