Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WiFi HD FREE 1.2 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: SavySoda™
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2013
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 68

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WiFi HD FREE 1.2 - Mobile

wifi1WiFi HD Free, czyli WiFi Hard Disk to aplikacja, która zmieni Twojego iPhone'a w zewnętrzny, bezprzewodowy dysk twardy. Po co płacić kilkaset złotych za drogie, przenośne, bezprzewodowe dyski twarde?

WiFi HD Free ma to wszystko za darmo! Aplikacja działa w oparciu o domową sieć bezprzewodową i w szybki sposób łączy się z naszym komputerem, udostępniając tym samym przestrzeń dyskową naszego telefonu. Dzięki WiFi HD FREE możemy udostępniać, kopiować lub przenosić wszelkiego rodzaju pliki pomiędzy iPhonem, a urządzeniami typu PC, Mac, Linux PC lub innymi telefonami.

Poniżej najważniejsze cechy prezentowanej aplikacji:
- możliwość udostępniania przestrzeni za pomocą wbudowanego serwera HTTP,
- menadżer folderów,
- możliwość przenoszenia plików o nieograniczonej wielkości,
- przenoszenie nielimitowanej ilości plików,
- prosty w obsłudze i intuicyjny interfejs,
- łączenie się z każdym urządzeniem posiadającym moduł WiFi i własny adres IP.

Podobne Narzędzia

 • Google Sync

  Aplikacja Google Sync z pewnością okaże się przydatna osobom korzystającym z usług firmy Google takich jak Gmail czy Google Calendar. Dzięki automatycznej synchronizacji naszych danych, program znacznie ułatwi nam pracę i sprawi, że stanie się ona wygodniejsza.

 • fring

  Fring to aplikacja umożliwiająca nawiązywanie darmowych połączeń z internetem za pomocą sieci WiFi.

 • Remote Desktop Lite

  Remote Desktop Lite udostępnia funkcję zdalnego pulpitu z urządzenia iPhone.

 • DRAW 4 FREE

  DRAW 4 FREE to darmowa aplikacja graficzna dla urzadzeń mobilnych z systemem iOS, którzy przypadnie do gustu szczególnie najmłodszym użytkownikom.

 • TouchOfColor Free

  TouchOfColor Free to aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem iOS, dzięki której w prosty sposób zmienisz dowolne zdjęcie w ciekawą grafikę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WiFi HD FREE 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ