Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TouchOfColor Free 1.6 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Revolve Works LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.06.2013
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 57

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TouchOfColor Free 1.6 - Mobile

touchofcolor1Jeśli podobają Ci się zdjęcia, na których tylko wybrane elementy są w kolorze lub takie z nałożonym filtrem, gdzie dominuje dana kolorystyka to aplikacja TouchOfColor Free jest właśnie dla Ciebie.

Ten niezwykle prosty w obsłudze, darmowy program w szybki sposób zmieni zrobione przez Ciebie zdjęcie w ciekawą, artystyczną grafikę. Specjalnie zoptymalizowane pod kątem ekranów dotykowych sterowanie ułatwi obsługę wybranych opcji. Wystarczy na zdjęciu wybrać element, którego kolor chcemy zmienić i wybrać odpowiednią opcję. Możemy również sterować nasyceniem barw i nakładać różnego rodzaju filtry.

W darmowej wersji dostępnych jest niestety tylko część opcji z tych, które mamy okazję wypróbować w wersji płatnej. Niemniej jednak TouchOfColor Free to mnóstwo zabawy i świetne efekty!

Wymagania systemowe:

Aplikacja obsługuje urządzenia mobilne z systemem iOS w wersji 5.0 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Metal Detector FREE

  Metal Detector FREE to aplikacja, która zmieni Twojego iPhone'a w wykrywacz metali!

 • WiFi HD FREE

  WiFi HD FREE w prosty sposób uczyni z Twojego iPhone'a przenośny, bezprzewodowy dysk twardy, który w łatwy sposób podłączycz do komputera.

 • fring

  Fring to aplikacja umożliwiająca nawiązywanie darmowych połączeń z internetem za pomocą sieci WiFi.

 • Google Sync

  Aplikacja Google Sync z pewnością okaże się przydatna osobom korzystającym z usług firmy Google takich jak Gmail czy Google Calendar. Dzięki automatycznej synchronizacji naszych danych, program znacznie ułatwi nam pracę i sprawi, że stanie się ona wygodniejsza.

 • Apki Free – Twoja codzienna dostawa nowych, darmowych apek!

  Apki FREE to specjalny program, który codziennie wyszuka dla nas darmową porcję aplikacji dla systemu iOS, bez konieczności wertowania dziesiątek stron w serwisie iTunes.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TouchOfColor Free 1.6 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ