Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Remote Desktop Lite 3.2 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: MochaSoft Aps.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Data modyfikacji: 18.04.2013
Rozmiar: 1,3 MB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 806

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Remote Desktop Lite 3.2 - Mobile

Remote Desktop Lite udostępnia funkcję zdalnego pulpitu z urządzenia iPhone.

Aplikacja wyświetla na ekranie telefonu pulpit komputera i pozwala na wykonywanie rozmaitych operacji na komputerze przez iPhona. Aby Remote Desktop Lite mógł działać, na komputerze musi być zainstalowany serwer VNC, oprogramowanie jest zgodne z popularnymi serwerami VNC (RealVNC, TightVNC, UltraVNC) na Windows i Apple Remote Management.

Wymagania:
Aplikacja kompatybilna z iPhone, iPod touch i iPad. Wymaga iOS 4.3 lub nowszego. 

Podobne Narzędzia

 • Apki Free – Twoja codzienna dostawa nowych, darmowych apek!

  Apki FREE to specjalny program, który codziennie wyszuka dla nas darmową porcję aplikacji dla systemu iOS, bez konieczności wertowania dziesiątek stron w serwisie iTunes.

 • fring

  Fring to aplikacja umożliwiająca nawiązywanie darmowych połączeń z internetem za pomocą sieci WiFi.

 • Google Sync

  Aplikacja Google Sync z pewnością okaże się przydatna osobom korzystającym z usług firmy Google takich jak Gmail czy Google Calendar. Dzięki automatycznej synchronizacji naszych danych, program znacznie ułatwi nam pracę i sprawi, że stanie się ona wygodniejsza.

 • Metal Detector FREE

  Metal Detector FREE to aplikacja, która zmieni Twojego iPhone'a w wykrywacz metali!

 • TouchOfColor Free

  TouchOfColor Free to aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem iOS, dzięki której w prosty sposób zmienisz dowolne zdjęcie w ciekawą grafikę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Remote Desktop Lite 3.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ