Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuickVoice Recorder 2.5.6 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: nFinity Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2014
Rozmiar: 4.9 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 50

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis QuickVoice Recorder 2.5.6 - Mobile

QuickVoice Recorder to obecnie najpopularniejsza aplikacja do nagrywania rozmów głosowych dla użytkowników iPhone'a, iPada oraz iPoda. Z poziomu aplikacji można nagrywać codzienne rozmowy, przemyślenia, memy głosowe, przeprowadzać wywiady, ustalać listy spotkań, a nawet wykorzystać funkcję głosową wiadomości e-mail. Obecnie baza użytkowników programu wynosi już ponad 3 miliardy na całym świecie. Dodatkowo aplikacja jest zintegrowana z programem FREE to iPhone ringtones, dzięki czemu można nagrywać i tworzyć własne dzwonki do telefonu.

Wybrane cechy aplikacji QuickVoice Recorder: możliwość nagrywania, zatrzymywania i zapisywania za pomocą szybkiego dotknięcia ekranu telefonu; funkcja voice email umożliwia nagrywanie do 5 MB pamięci; nielimitowana długość nagrywania głosu; opcja dostosowania tonu dźwięku, głośności oraz jakości; dostęp do funkcji Flip Mode dla mikrofonu; możliwość wyświetlenia długości czasu nagrywania oraz odtwarzania; szybkie przechodzenie pomiędzy nagrywanymi wiadomościami.

QuickVoice Recorder dostępny jest również w wersji na komputery z systemem Windows i Mac. Użytkownicy iPhone'a mogą przenosić dane z urządzeń mobilnych na PC i odwrotnie. Uwaga – aplikacja w najnowszej wersji może powodować błędy w przypadku posiadania systemu iOS 4. Twórcy regularnie poprawiają błędy raportowane przez użytkowników.

Podobne Narzędzia

 • Remote Desktop Lite

  Remote Desktop Lite udostępnia funkcję zdalnego pulpitu z urządzenia iPhone.

 • Super Camera Free: ALL-IN-1

  Super Camera to aplikacja, która w prosty sposób zmieni Twojego iPhone'a w profesjonalny aparat fotograficzny! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • WiFi HD FREE

  WiFi HD FREE w prosty sposób uczyni z Twojego iPhone'a przenośny, bezprzewodowy dysk twardy, który w łatwy sposób podłączycz do komputera.

 • Metal Detector FREE

  Metal Detector FREE to aplikacja, która zmieni Twojego iPhone'a w wykrywacz metali!

 • TouchOfColor Free

  TouchOfColor Free to aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem iOS, dzięki której w prosty sposób zmienisz dowolne zdjęcie w ciekawą grafikę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuickVoice Recorder 2.5.6 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ