Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Metal Detector FREE 1.1 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Patrick Giudicelli
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.06.2013
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 72

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Metal Detector FREE 1.1 - Mobile

Tym razem coś dla domowych majsterkowiczów. Planujesz remont, ale brakuje Ci kilku narzędzi? Jednym z nich najprawdopodobniej jest wykrywacz metali i kabli - bardzo przydatny, kiedy chcemy na przykład wiercić dziurę w ścianie, a nie jesteśmy pewni, jak poprowadzona została instalacja.

Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja niejakiego Patricka Giudicelli o nazwie Metal Detector FREE. To niezwykle proste w obsłudze narzędzie działa na zasadzie wykrywania pola magnetycznego. Kiedy zbliżymy iPhone'a lub iPad'a touch do metalowego przedmiotu, ten zaczyna wibrować i wydawać charakterystyczny dźwięk. Dzięki Metal Detector FREE już nigdy nie spowodujemy awarii wwiercając się w instalację elektryczną.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS w wersji 4.3 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • WiFi HD FREE

  WiFi HD FREE w prosty sposób uczyni z Twojego iPhone'a przenośny, bezprzewodowy dysk twardy, który w łatwy sposób podłączycz do komputera.

 • TouchOfColor Free

  TouchOfColor Free to aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem iOS, dzięki której w prosty sposób zmienisz dowolne zdjęcie w ciekawą grafikę.

 • Remote Desktop Lite

  Remote Desktop Lite udostępnia funkcję zdalnego pulpitu z urządzenia iPhone.

 • Super Camera Free: ALL-IN-1

  Super Camera to aplikacja, która w prosty sposób zmieni Twojego iPhone'a w profesjonalny aparat fotograficzny! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • fring

  Fring to aplikacja umożliwiająca nawiązywanie darmowych połączeń z internetem za pomocą sieci WiFi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Metal Detector FREE 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ