Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Earth 7.0.3 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Data modyfikacji: 18.04.2013
Rozmiar: 27 MB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 821

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Earth 7.0.3 - Mobile

Google Earth teraz także dla mobilnych urządzeń z systemem iOS. W najnowszej odsłonie aplikacji Google Earth użytkownik może skorzystać niemal z wszystkich funkcji dostepnych w wersji dla komputerów stacjonarnych. Google Earth daje możliwość przeglądania wybranych miejsc na kuli ziemskiej z fotograficzną dokładnością

Wymagania:
Aplikacja kompatybilna z iPhone, iPod touch i iPad. Wymaga iOS 4.3 lub nowszego.

Podobne Narzędzia

 • Super Camera Free: ALL-IN-1

  Super Camera to aplikacja, która w prosty sposób zmieni Twojego iPhone'a w profesjonalny aparat fotograficzny! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Metal Detector FREE

  Metal Detector FREE to aplikacja, która zmieni Twojego iPhone'a w wykrywacz metali!

 • fring

  Fring to aplikacja umożliwiająca nawiązywanie darmowych połączeń z internetem za pomocą sieci WiFi.

 • Google Sync

  Aplikacja Google Sync z pewnością okaże się przydatna osobom korzystającym z usług firmy Google takich jak Gmail czy Google Calendar. Dzięki automatycznej synchronizacji naszych danych, program znacznie ułatwi nam pracę i sprawi, że stanie się ona wygodniejsza.

 • Apki Free – Twoja codzienna dostawa nowych, darmowych apek!

  Apki FREE to specjalny program, który codziennie wyszuka dla nas darmową porcję aplikacji dla systemu iOS, bez konieczności wertowania dziesiątek stron w serwisie iTunes.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Earth 7.0.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ