Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Evernote 5.2.3 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Evernote
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Data modyfikacji: 17.04.2013
Rozmiar: 38,1 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 211

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Evernote 5.2.3 - Mobile

Evernote to aplikacja do przechowywania i synchronizacji danych pomiędzy różnymi urządzeniami, pracującymi pod kontrolą różnych systemów. Wszystkie dane, które zamieścisz w programie Evernote są zawsze synchronizowane pomiędzy wszystkimi Twoimi urządzeniami - komputerami czy telefonami - dostępnymi zarówno fizycznie, jak i zdalnie w sieci! Dodatkowo, aplikacja jest wyjątkowo uniwersalna - wspołpracuje z systemami Windows, Mac OS X i Windows Mobile a także z Iphonami! Ta świetna aplikacja, dostępna bezpłatnie do ściągnięcia ze strony pobierz.pl, umożliwia tworzenie notatek tekstowych i głosowych, zapisywanie stron internetowych, zdjęć oraz szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji (aplikacja zczytuje nawet tekst ze zdjęć!). Pobierz już teraz program Evernote dla Iphona za darmo tylko ze strony pobierz.pl!

Na stronie pobierz.pl znajduje się również program Evernote dla innych platform:

- program Evernote dla systemu Mac OS X

- program Evernote dla systemu Windows

- program Evernote dla systemu Windows Mobile A więc pobierz Evernote na każdy komputer i telefon którego używasz, następnie przeszukuj swoje notatki po słowach kluczowych, nagłówkach, znacznikach, a nawet lokalizacji. Evernote magicznie zmienia drukowane i ręcznie pisane notatki w tekst i pozwala go przeszukiwać.

Podobne Narzędzia

 • TouchOfColor Free

  TouchOfColor Free to aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem iOS, dzięki której w prosty sposób zmienisz dowolne zdjęcie w ciekawą grafikę.

 • Google Sync

  Aplikacja Google Sync z pewnością okaże się przydatna osobom korzystającym z usług firmy Google takich jak Gmail czy Google Calendar. Dzięki automatycznej synchronizacji naszych danych, program znacznie ułatwi nam pracę i sprawi, że stanie się ona wygodniejsza.

 • Apki Free – Twoja codzienna dostawa nowych, darmowych apek!

  Apki FREE to specjalny program, który codziennie wyszuka dla nas darmową porcję aplikacji dla systemu iOS, bez konieczności wertowania dziesiątek stron w serwisie iTunes.

 • WiFi HD FREE

  WiFi HD FREE w prosty sposób uczyni z Twojego iPhone'a przenośny, bezprzewodowy dysk twardy, który w łatwy sposób podłączycz do komputera.

 • Remote Desktop Lite

  Remote Desktop Lite udostępnia funkcję zdalnego pulpitu z urządzenia iPhone.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Evernote 5.2.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ