Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Apki Free – Twoja codzienna dostawa nowych, darmowych apek! 2.0 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Appgeneration, Software Technologies, Lda
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Rozmiar: 12,7 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 58

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Apki Free – Twoja codzienna dostawa nowych, darmowych apek! 2.0 - Mobile

Tym razem coś dla poszukiwaczy darmowych aplikacji. Apki FREE to nic innego, jak specjalny program, który codziennie zaproponuje uzytkownikowi korzystającemu z urzadzenia z systemem iOS płatne aplikacje zupełnie za darmo. Jak to działa? Twórcy Apki FREE kontaktują się z deweloperami, by ci udostepniali swoje – zazwyczaj płatne – aplikacje za darmo dla ludzi korzystających z Apki FREE. Dzieki temu Ty masz aplikację za darmo, a jej twórca cieszy się wzrostem popularności. Ciekawą funkcjonalnością jest także „skarbonka” która na bieżąco informuje użytkownika o tym, ile już zaoszczędził pieniędzy. 

Wymagania:
Aplikacja kompatybilna z iPhone, iPod touch i iPad. Wymaga iOS 4.3 lub nowszego.

Podobne Narzędzia

 • Metal Detector FREE

  Metal Detector FREE to aplikacja, która zmieni Twojego iPhone'a w wykrywacz metali!

 • WiFi HD FREE

  WiFi HD FREE w prosty sposób uczyni z Twojego iPhone'a przenośny, bezprzewodowy dysk twardy, który w łatwy sposób podłączycz do komputera.

 • fring

  Fring to aplikacja umożliwiająca nawiązywanie darmowych połączeń z internetem za pomocą sieci WiFi.

 • Google Sync

  Aplikacja Google Sync z pewnością okaże się przydatna osobom korzystającym z usług firmy Google takich jak Gmail czy Google Calendar. Dzięki automatycznej synchronizacji naszych danych, program znacznie ułatwi nam pracę i sprawi, że stanie się ona wygodniejsza.

 • DRAW 4 FREE

  DRAW 4 FREE to darmowa aplikacja graficzna dla urzadzeń mobilnych z systemem iOS, którzy przypadnie do gustu szczególnie najmłodszym użytkownikom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Apki Free – Twoja codzienna dostawa nowych, darmowych apek! 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ