Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shazam 5.5.3 - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Shazam Entertainment Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Rozmiar: 8,5 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 112

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Shazam 5.5.3 - Mobile

Nie możesz znaleźć tytuły i wykonawcy piosenki, którą właśnie usłyszałeś w radio? To niic straconego! Dzieki aplikacji Shazam dla iOS rozwiążesz problem. Wystarczy, że po uruchomieniu zbliższysz swojego iPhone'a do źródła dźwieki i gotowe! Wystarczy zaledwie kilka sekund i na ekranie ukaże się tytuł oraz wykonawca interesującego nas utworu. To jednak nie wszystko. Shazam może nam także zaoferować możliwość pobrania ulubionych utworów poprzez iTunes i słuchać ich kiedy tylko zechcesz. 

Wymagania:
Aplikacja kompatybilna z iPhone, iPod touch i iPad. Wymaga iOS 6.0 lub nowszego. Zoptymalizowana dla iPhone 5

Podobne Multimedia

  • Photo Editor – PhotoWizard Free

    Aplikacja Photo Editor – PhotoWizard Free to prosty w obsłudze i funkcjonalny program przeznaczony dla systemu iOS, który pozwoli na szybką edycję zrobionych przez nas zdjęć.

  • Photoshop Express

    Photoshop.com Mobile dla iPhone to program graficzny stworzony przez firmę Adobe przeznaczony dla użytkowników telefonu iPhone.

  • Phanfare 5.2.3

    Phanfare pozwala na zarządzanie zdjęciami zrobionymi za pomocą iPhona z poziomu tego urządzenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Shazam 5.5.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ