Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photoshop Express 2.7.2 - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.10.2009
Data modyfikacji: 18.04.2013
Rozmiar: 35,9 MB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 2193

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photoshop Express 2.7.2 - Mobile

­Photoshop Express dla iPhone to darmowy program graficzny stworzony przez firmę Adobe przeznaczony dla użytkowników telefonu iPhone. Podobnie jak w przypadku innych aplikacji do iPhone’a, Photoshop Express dla iPhone download możliwy jest z iTunes lub bezpośrednio z www.photoshop.com (po rejestracji).

Aplikacja obsługuje zdjęcia pobrane z komputera lub zrobione telefonem iPhone. Darmowa wersja pozwala na podstawową edycję graficzną. Jeśli chcemy skorzystać z bardziej zaawansowanych fukcji (filtry, szablony, itp), musimy skorzystać z systemu mikropłatności.

Podstawowe funkcje aplikacji:
- opcje: Crop, Straighten, Rotate, Flip,
- kolory: Black & White, Colorize, Sketch, Soft Focus, Sharpen, oraz Reduce Noise,
- filtry: Vibrant, Pop, Border, Vignette Blur, Warm Vintage, Rainbow, White Glow, Soft Black and White (dodatkowo 45 kolejnych efektów dostepnych w systemie mikropłatności).

Wymagania:
Aplikacja kompatybilna z iPhone, iPod touch i iPad. Wymaga iOS 5.0 lub nowszego.

Podobne Multimedia

  • Shazam

    Shazam dla iOS to prosta aplikacja, która pomoże wyszukać Ci tytuł oraz wykonawcę usłyszanego właśnie utworu.

  • Photo Editor – PhotoWizard Free

    Aplikacja Photo Editor – PhotoWizard Free to prosty w obsłudze i funkcjonalny program przeznaczony dla systemu iOS, który pozwoli na szybką edycję zrobionych przez nas zdjęć.

  • Phanfare 5.2.3

    Phanfare pozwala na zarządzanie zdjęciami zrobionymi za pomocą iPhona z poziomu tego urządzenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photoshop Express 2.7.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ