Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photo Editor – PhotoWizard Free 3.3.2 - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Pankaj Goswami
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Rozmiar: 22,8 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 12

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Photo Editor – PhotoWizard Free 3.3.2 - Mobile

Aplikacja Photo Editor – PhotoWizard Free dla urządzeń z systemem iOS to coś, co każdy fan fotografii mieć powinien. Dzięki temu prostemu w obsłudze, darmowemu programowi w niezwykle łatwy sposób nałożysz efekty, filtry lub zretuszujesz zrobione przez siebie zdjęcia. Nie zabraknie także funkcji przycinania, centrowania oraz wyostrzania kolorów. Po zakończonej pracy, spreparowane zdjęcie można przesłać do znajomych za pomocą e-maila lub poprzez jeden z portali społecznościwych.

Wymagania:
Aplikacja kompatybilna z iPhone, iPod touch i iPad. Wymaga iOS 4.3 lub nowszego. Zoptymalizowana dla iPhone 5.

Podobne Multimedia

  • Shazam

    Shazam dla iOS to prosta aplikacja, która pomoże wyszukać Ci tytuł oraz wykonawcę usłyszanego właśnie utworu.

  • Photoshop Express

    Photoshop.com Mobile dla iPhone to program graficzny stworzony przez firmę Adobe przeznaczony dla użytkowników telefonu iPhone.

  • Phanfare 5.2.3

    Phanfare pozwala na zarządzanie zdjęciami zrobionymi za pomocą iPhona z poziomu tego urządzenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photo Editor – PhotoWizard Free 3.3.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ