Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chrome 26.0.1410.50 - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Google, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Rozmiar: 20,7 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 121

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Chrome 26.0.1410.50 - Mobile

Jeżeli nie przypadła Wam do gustu zainstalowana fabrycznie w iPhonie przeglądarka Safari to Google Chrome jest niezwykle ciekawą alternatywą. Szybkość działania, prosty i funkcjonalny interfejs i liczne ułatwienia to jej główne zalety. Dzięki Chrome dla iOS możesz także, po zalogowaniu się, zsynchronizować dane zapisane na komputerze, sprawdzić Google Docs czy skorzystać z innych usług, które oferuje Google.        

Wymagania:
Aplikacja kompatybilna z iPhone, iPod touch i iPad. Wymaga iOS 5.0 lub nowszego.

Podobne Internet

 • Google+

  Google+ to jeden z największych portali społecznościowych na świecie. Teraz dostępny także jako aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem iOS. Za darmo na Pobierz.pl!

 • Skype

  Mobilna aplikacja Skype dla systemu iOS pozwoli nam na darmową komunikację ze znajomymi wszędzie tak, gdzie akurat jesteśmy! Wystarczy, że mamy przy sobie iPhoen'a lub iPada.

 • Facebook Messenger

  Facebook Messenger dla iOS to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże w szybki sposób skontaktować się ze znajomymi z facebooka.

 • Facebook

  Mobilna aplikacja Facebook dla systemu iOS pozwala być w kontakcie ze znajomymi wszędzie tam, gdzie jesteś!

 • Palringo 5.8.3

  Palringo to prosty w obsłudze komunikator.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Chrome 26.0.1410.50 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Internet