Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skype 4.8 - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Skype Communications S.a.r.l
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.06.2013
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 157

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skype 4.8 - Mobile

Skype to najpopularniejszy komunikator internetowy. Dzięki niemu możemy kontaktować się z ludźmi z całego świata zupełnie za darmo. Teraz jednak już nie musimy robić tego w domu przed komputerem. Wystarczy, że zainstalujemy specjalną aplikację mobilną dla iPhone, iPad lub iPod touch i rozmowy prowadzimy z miejsca, w którym akurat jesteśmy!

Obecnie ze Skype korzystają setki milionów ludzi na całym świecie! Skype dla iOS pozwala między innymi na wykonywanie połączeń głosowych oraz wideorozmów, wyszukiwanie znajomych, wysyłanie wiadomości tekstowych. Jedyne, czego potrzebujemy to połączenie z Internetem (WiFi, 3G, 4G). Poza wprowadzaniem tekstu, możemy również wybrać jedną z setek dostępnych emotikonek.

Ponadto Skype dla iOS umożliwia przesyłanie zdjęć bez limitu wielkości pliku. Dzięki tej opcji możemy więc zrezygnować z wysyłania drogich wiadomości MMS.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS w wersji 5.0 lub nowszej.

Podobne Internet

 • Facebook

  Mobilna aplikacja Facebook dla systemu iOS pozwala być w kontakcie ze znajomymi wszędzie tam, gdzie jesteś!

 • Facebook Messenger

  Facebook Messenger dla iOS to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże w szybki sposób skontaktować się ze znajomymi z facebooka.

 • Chrome

  Google Chrome to szybka i prosta w obsłudze przegladarka internetowa. Teraz dostepna także dla urzadzeń z systemem iOS.

 • Google+

  Google+ to jeden z największych portali społecznościowych na świecie. Teraz dostępny także jako aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem iOS. Za darmo na Pobierz.pl!

 • Palringo 5.8.3

  Palringo to prosty w obsłudze komunikator.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skype 4.8 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Internet