Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Facebook Messenger 2.5 - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: Facebook, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.06.2013
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 177

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Facebook Messenger 2.5 - Mobile

Często kontaktujesz się ze swoimi znajomymi na Facebook'u? Jeśli chciałbyś to robić nie tylko przed komputerem to wystarczy zainstalować aplikację Facebook Messenger na jedno z urządzeń z systemem iOS.

Ten niezwykle "lekki" i prosty w obsłudze program umożliwia czatowanie z innymi użytkownikami bez konieczności uruchamiania Facebook'a. Facebook Messenger to między innymi czat grupowy, wysyłanie wiadomości głosowych oraz zdjęć, tzw. stickerów oraz innych emotikonek. Nie zabrakło powiadomień typu push od nadchodzącej wiadomości oraz funkcji lokalizowania. Z prezentowaną aplikacją już zawsze będzie na bieżąco ze swoimi znajomymi!

Warto dodać, że Facebook Messenger dostępny jest także dla systemu Android oraz Windows Phone. Wersja dla iOS opublikowana została w kilkunastu językach, w tym także w języku polskim.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS w wersji 5.0 lub nowszej.

Podobne Internet

 • Skype

  Mobilna aplikacja Skype dla systemu iOS pozwoli nam na darmową komunikację ze znajomymi wszędzie tak, gdzie akurat jesteśmy! Wystarczy, że mamy przy sobie iPhoen'a lub iPada.

 • Google+

  Google+ to jeden z największych portali społecznościowych na świecie. Teraz dostępny także jako aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem iOS. Za darmo na Pobierz.pl!

 • Facebook

  Mobilna aplikacja Facebook dla systemu iOS pozwala być w kontakcie ze znajomymi wszędzie tam, gdzie jesteś!

 • Chrome

  Google Chrome to szybka i prosta w obsłudze przegladarka internetowa. Teraz dostepna także dla urzadzeń z systemem iOS.

 • Palringo 5.8.3

  Palringo to prosty w obsłudze komunikator.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Facebook Messenger 2.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Internet