Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Job Search 2.5 - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Indeed.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2014
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 51

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Job Search 2.5 - Mobile

Job Search to praktyczna aplikacja dla użytkowników iPhone'a, którzy poszukują pracy. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia dotarcie do milionów ofert pracy z całego świata, dzięki integracji z wieloma najpopularniejszymi serwisami zajmującymi się publikacją ofert pracy oraz rekrutacją nowych pracowników. Zarówno aplikacja, jak i dostęp do wszystkich ofert pracy jest całkowicie darmowy. Oprócz wyszukiwania nowego stanowiska, możemy bezpośrednio aplikować, dołączając najważniejsze dokumenty (CV, list motywacyjny, referencje).

Cechy aplikacji Job Search: dostęp do ponad 100 milionów ofert pracy każdego miesiąca; dostęp do ofert pracy w ponad 50 krajach i 28 językach; w trakcie jednego wyszukania można odnaleźć ponad 15 milionów ofert; szybkie wyszukiwanie; geolokalizacja – w pierwszej kolejności wyświetlają się oferty na wybrane stanowiska, znajdujące się najbliżej miejsca z którego wyszukujemy; regularnie aktualizowana zakładka Nowe oferty pracy; zaawansowany system wyszukiwania (nazwa firmy, stanowisko, rodzaj umowy, wynagrodzenie, praca w kraju lub za granicą itp.), opcja personalizacji wiadomości wychodzącej do pracodawców; możliwość zapisu i archiwizacji kilku rodzajów gotowych dokumentów aplikacyjnych; funkcja pozostawienia kilku zdjęć oraz referencji; możliwość zapisania lub dodania do ulubionych wybranych miejsc pracy, opcja polubienia określonych firm oraz otrzymywanie powiadomień na maila o nowych ofertach, dostęp do ogromnej bazy recenzji – opinie o firmach pracowników lub byłych pracowników, możliwość pozostawienia własnej opinii.

W najnowszej wersji Job Search usprawniono system wyszukiwania ofert pracy, który teraz jest szybszy i bardziej precyzyjny; poprawiono drobne błędy z poprzedniej wersji aplikacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Job Search 2.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Informacje