Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wikipedia Mobile 3.3.1 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: Wikimedia Foundation
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Data modyfikacji: 17.04.2013
Rozmiar: 5,2 MB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 594

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Wikipedia Mobile 3.3.1 - Mobile

Wikipedia Mobile dla iPhone to Wikipedia w Twoim iPhonie lub iPodzie Touch.

Aplikacja pozwala na przechowywanie danych z Wikipedii i korzystanie z nich bez dostępu o internetu. Teraz wiedza z całego świata jest na wyciągnięcie ręki - wystarczy, że zainstalujesz darmową aplikację

Podobne Edukacja

 • SkyView Free – Explore the Universe

  SkyView Free – Explore the Universe to aplikacja dla systemu iOS, dzięki której dokładnie poznasz mapę nieba i dowiesz się najciekawszych rzeczy na temat otaczajacych nas ciał niebieskich.

 • IQ Test

  IQ Test sprawdzi Twój poziom inteligencji i podpowie co zrobić, by poprawić swoje słabe strony. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Live Street View Free

  Live Street View Free to ciekawa alternatywa dla Google Street View. Posiada mnóstwo ciekawych funkcji i jest calkowicie za darmo!

 • Free Graphing Calculator 5.6

  Free Graphing Calculator dla iOS to niezwykle przydatne narzędzie nie tylko dla matematyków. Dzieki niemu w prosty sposób wykonasz nawet najbardziej skomplikowane obliczenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wikipedia Mobile 3.3.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ