Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SkyView Free – Explore the Universe 2.1.1 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: Terminal Eleven LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Rozmiar: 42,3 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 53

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SkyView Free – Explore the Universe 2.1.1 - Mobile

Zawsze fascynowała Cię wiedza na temat otaczającego nas wszechświata? Już teraz możesz mieć wszystkie gwazdy w kieszeni. Dzięki aplikacji SkyView Free – Explore the Universe w bardzo prosty sposób możesz sprawdzić nazwy widocznych na niebie gwiazd, fazę w której znajduje się księżyc, czy dowiedzieć się, gdzie znajduje się interesująca Cię planeta. Wystarczy, że skierujesz obiektyw kamery w Twoim iPhonie w dane miejsce na niebie i za chwilę otrzymasz odpowiednie informacje. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja ta jest całkowicie darmowa. 

Wymagania:
Aplikacja kompatybilna z iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation) oraz iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad (3rd generation), iPad Wi-Fi + 4G, iPad (4th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (4th generation), iPad mini i iPad mini Wi-Fi +. Wymaga iOS 5.0 lub nowszego. Zoptymalizowana dla iPhone 5.

Podobne Edukacja

 • Live Street View Free

  Live Street View Free to ciekawa alternatywa dla Google Street View. Posiada mnóstwo ciekawych funkcji i jest calkowicie za darmo!

 • IQ Test

  IQ Test sprawdzi Twój poziom inteligencji i podpowie co zrobić, by poprawić swoje słabe strony. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Free Graphing Calculator 5.6

  Free Graphing Calculator dla iOS to niezwykle przydatne narzędzie nie tylko dla matematyków. Dzieki niemu w prosty sposób wykonasz nawet najbardziej skomplikowane obliczenia.

 • Wikipedia Mobile 3.3.1

  Wikipedia iPhone to Wikipedia w Twoim iPhonie lub iPodzie Touch.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SkyView Free – Explore the Universe 2.1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ