Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IQ Test 4.1 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: Eknath Kadam
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.05.2013
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 76

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IQ Test 4.1 - Mobile

iqtest1IQ Test to aplikacja dla tych, którzy chcą sprawdzić poziom swojej inteligencji. Program ten jest jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi w swojej kategorii. W wersji PRO znajdziemy tutaj ponad 900 różnych pytań testowych, które precyzyjnie określą naszą inteligencję.

Całość podzielona została na 13 różnych sekcji, tzw. sekcje inteligencji, by trafnie określić nasze mocne i te nieco słabsze strony. Wspomniane wcześniej sekcje to:
- Analogia,
- Więzy krwi,
- Klasyfikacja,
- Kodowanie - dekodowanie,
- Wyczucie,
- Myślenie logiczne,
- Operacje matematyczne,
- Liczby, rankingi i sekwencje liczbowe,
- Odnajdywanie wzorców,
- Serie,
- Raporty i wnioski,
- Wizualizacja,
- Diagramy.
Wyniki przeprowadzonego testu są przedstawiane na końcu wraz z dokładnym opisem, ilością zdobytych punktów i wskaźnikiem inteligencji. Ponadto IQ Test podpowie nam co zrobić, by poprawić swój wynik. Jeśli zaś na któreś pytanie odpowiedzieliśmy źle, zostanie ono wyjaśnione wraz z zaprezentowaniem poprawnej odpowiedzi. Aplikacja dostępna jest w języku polskim!

Wymagania systemowe:
Urządzenia z iOS 5.0 lub wyższym.

Podobne Edukacja

 • SkyView Free – Explore the Universe

  SkyView Free – Explore the Universe to aplikacja dla systemu iOS, dzięki której dokładnie poznasz mapę nieba i dowiesz się najciekawszych rzeczy na temat otaczajacych nas ciał niebieskich.

 • Live Street View Free

  Live Street View Free to ciekawa alternatywa dla Google Street View. Posiada mnóstwo ciekawych funkcji i jest calkowicie za darmo!

 • Free Graphing Calculator 5.6

  Free Graphing Calculator dla iOS to niezwykle przydatne narzędzie nie tylko dla matematyków. Dzieki niemu w prosty sposób wykonasz nawet najbardziej skomplikowane obliczenia.

 • Wikipedia Mobile 3.3.1

  Wikipedia iPhone to Wikipedia w Twoim iPhonie lub iPodzie Touch.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IQ Test 4.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ