Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Graphing Calculator 5.6 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: William Jockusch
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Rozmiar: 4,0 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 63

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Graphing Calculator 5.6 - Mobile

Dzięki aplikacji Free Graphing Calculator dla systemu iOS poczujesz się niczym prawdziwy naukowiec. Jego zaawansowane funkcje, intuicyjne menu oraz możliwość towrzenia wykresów graficznych dla wykonywanych przez użytkownika obliczeń czynią go niezwykle przydatnym narzędziem podczas rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych zadań matematycznych.

Wymagania:
Aplikacja kompatybilna z iPhone, iPod touch i iPad. Wymaga iOS 5.0 lub nowszego. Zoptymalizowana dla iPhone 5.

Podobne Edukacja

 • IQ Test

  IQ Test sprawdzi Twój poziom inteligencji i podpowie co zrobić, by poprawić swoje słabe strony. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Live Street View Free

  Live Street View Free to ciekawa alternatywa dla Google Street View. Posiada mnóstwo ciekawych funkcji i jest calkowicie za darmo!

 • SkyView Free – Explore the Universe

  SkyView Free – Explore the Universe to aplikacja dla systemu iOS, dzięki której dokładnie poznasz mapę nieba i dowiesz się najciekawszych rzeczy na temat otaczajacych nas ciał niebieskich.

 • Wikipedia Mobile 3.3.1

  Wikipedia iPhone to Wikipedia w Twoim iPhonie lub iPodzie Touch.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Graphing Calculator 5.6 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ