Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LinkedIn Job Search 1.0.1 - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: LinkedIn Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2014
Rozmiar: 12.5 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 74

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LinkedIn Job Search 1.0.1 - Mobile

LinkedIn Job Search to zaawansowana aplikacja dla użytkowników iPhone'a, którzy chcą nie tylko znaleźć upragnioną pracę, lecz również znaleźć wartościowego pracownika. Aplikacja zintegrowana jest z wersjami na wszystkie liczące się platformy (m.in. Windows, Android), dzięki czemu można korzystać z konta na iPhonie, a następnie kontynuować pracę np. z poziomu komputera PC. Aplikacja w pierwszej kolejności wyszukuje oferty pracy na podstawie lokalizacji użytkownika. Posiada zaawansowany system wyszukiwania – nazwa firmy, stanowisko, rodzaj umowy, czas pracy, wykształcenie.

LinkedIn Job Search zintegrowany jest również z serwisem społecznościowym LinkedIn. Możemy tu założyć własne konto, opublikować dotychczasowe doświadczenie, najnowsze CV, listy motywacyjne, referencje, portfolio, a także aktualne zdjęcia. W ten sposób możemy w szybki sposób dać się odnaleźć potencjalnym pracodawcom. Dodatkowo można komunikować się z innymi użytkownikami, wymieniać doświadczeniami z pracy, polecać wybrane firmy i komentować. Aplikacja umożliwia automatyczną rekomendację wybranych miejsc pracy, a także posiada zaawansowany system prywatności – możemy wybrać osoby, które zobaczą nasz profil, a nawet ukryć przed określonymi użytkownikami.

Dodatkowe funkcje LinkedIn Job Search: wszystkie oferty pracy są zintegrowane z serwisem LinkedIn, umożliwiając dostęp do milionów ofert pracy z całego świata; szybki tryb wyszukiwania na podstawie słów kluczowych czy lokalizacji; opcja ustawienia prywatności – jeśli chcemy to nikt nie będzie wiedział o naszej aktywności online; intuicyjna nawigacja i możliwość szybkiej edycji profilu – dodawanie nowych miejsc pracy, zdjęć czy dokumentów aplikacyjnych. 

Podobne Biuro i firma

 • PayPal

  PayPal to jeden z najpopularniejszych systemów płatności wykorzystywany przez portale aukcyjne oraz sklepy internetowe. Pobierz aplikację PayPal dla iPhone!

 • Adobe Reader

  Adobe Reader to najpopularniejszy na rynku program służący do przegladania plików w formacie PDF. Teraz także dla systemu iOS.

 • Audio Memo Free

  Audio Memo FREE to prosta w uzyciu, darmowa aplikacja, która już nigdy nie pozwoli zapomnieć Ci o waznym spotkaniu!

 • iSpeak It

  ISpeak 3.3.8 to doskonały kowerter plików tekstowych na pliki dźwiekowe.

 • EasyWriter 1.0 (iPhone)

  EasyWriter jest programem ułatwiającym pisanie maili na iPhonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LinkedIn Job Search 1.0.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ