Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iSpeak It 3.3.8 - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: ZappTek
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.04.2009
Rozmiar: 692 KB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 317

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis iSpeak It 3.3.8 - Mobile

ISpeak 3.3.8 to nowatorska aplikacja, która konwertuje zwykłe pliki tekstowe, zapisane w najróżniejszych formatach (jak na przykład Word, PDF, RTF, HTML) to postaci pliku dźwiekowego MP3/AAC. Ta z pozoru prosta konwersja plików jest możliwa dzięki obecności specjalnie stworzonego do tych celów silnika (text-to-speech engine), obecnego nie tylko w Iphone'ach, ale również i w Ipod'ach. Dzięki temu rozwiązaniu zwykły załadowany przez nas tekst zostaje przeformatowany na plik dźwiękowy, który później możemy dowolną ilość razy odtwarzać. Ten znakomity konwerter plików firmy ZappTek moze być wykorzystany na przykład do nauki języków obcych. Do ściągnięcia bezpłatnie ze strony pobierz.pl.

Podobne Biuro i firma

 • Adobe Reader

  Adobe Reader to najpopularniejszy na rynku program służący do przegladania plików w formacie PDF. Teraz także dla systemu iOS.

 • PayPal

  PayPal to jeden z najpopularniejszych systemów płatności wykorzystywany przez portale aukcyjne oraz sklepy internetowe. Pobierz aplikację PayPal dla iPhone!

 • Audio Memo Free

  Audio Memo FREE to prosta w uzyciu, darmowa aplikacja, która już nigdy nie pozwoli zapomnieć Ci o waznym spotkaniu!

 • EasyWriter 1.0 (iPhone)

  EasyWriter jest programem ułatwiającym pisanie maili na iPhonie.

 • LinkedIn Job Search 1.0.1

  LinkedIn Job Search to zaawansowana aplikacja dla użytkowników iPhone'a, którzy chcą nie tylko znaleźć upragnioną pracę, lecz również znaleźć wartościowego pracownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iSpeak It 3.3.8 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ