Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EasyWriter 1.0 (iPhone) - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: Saxorama.net
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 1,01 KB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 184

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EasyWriter 1.0 (iPhone) - Mobile

EasyWriter jest programem ułatwiającym pisanie maili na iPhonie.

Aplikacja sprawia, że edytor tekstu wyświetlany jest w orientacji poziomej, powiększa klawiaturę oraz pisany tekst, a także zapisuje wiadomość, kiedy jej tworzenie zostanie przerwane przez przychodzące połączenie.

Podobne Biuro i firma

 • iSpeak It

  ISpeak 3.3.8 to doskonały kowerter plików tekstowych na pliki dźwiekowe.

 • Audio Memo Free

  Audio Memo FREE to prosta w uzyciu, darmowa aplikacja, która już nigdy nie pozwoli zapomnieć Ci o waznym spotkaniu!

 • PayPal

  PayPal to jeden z najpopularniejszych systemów płatności wykorzystywany przez portale aukcyjne oraz sklepy internetowe. Pobierz aplikację PayPal dla iPhone!

 • Adobe Reader

  Adobe Reader to najpopularniejszy na rynku program służący do przegladania plików w formacie PDF. Teraz także dla systemu iOS.

 • LinkedIn Job Search 1.0.1

  LinkedIn Job Search to zaawansowana aplikacja dla użytkowników iPhone'a, którzy chcą nie tylko znaleźć upragnioną pracę, lecz również znaleźć wartościowego pracownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EasyWriter 1.0 (iPhone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ