Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Reader 10.5.2 - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: Adobe Systems, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Rozmiar: 15,9 MB
System operacyjny: Iphone
Liczba pobrań: 67

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Reader 10.5.2 - Mobile

Adobe Systems, znany i ceniony na całymświecie twórca aplikacji Adobe Reader służącej do przeglądania popularnych dokumentów w formacie PDF (ang. Portable Document Format – przenośny format dokumentu) prezentuje odmianę aplikacji w wersji mobile. Adobe Reader na platformę iOS zachowuje jakość i możliwości plików Adobe PDF poprzez dostosowanie ich do przeglądania na mniejszych ekranach z zachowaniem ich dotychczasowej pełnej zawartości.

Na platformę iOS istnieje wiele aplikacji pozwalających odczytywać popularne pliki PDF, jednak Adobe Reader zdecydowanie jest liderem. Aplikacja jest prosta w użyciu, posiada opcję przeszukiwania tekstu, obsługuje hasła i zabezpieczenia dokumentów, ponadto w Adobe Reader na nie zabrakło oczywiście podstawowych funkcji obsługi dokumentów takich jak zaznacz, wytnij oraz wklej.

Wymagania:
Aplikacja kompatybilna z iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation) i iPad. Wymaga iOS 5.0 lub nowszego. Zoptymalizowana dla iPhone 5.

Podobne Biuro i firma

 • PayPal

  PayPal to jeden z najpopularniejszych systemów płatności wykorzystywany przez portale aukcyjne oraz sklepy internetowe. Pobierz aplikację PayPal dla iPhone!

 • Audio Memo Free

  Audio Memo FREE to prosta w uzyciu, darmowa aplikacja, która już nigdy nie pozwoli zapomnieć Ci o waznym spotkaniu!

 • iSpeak It

  ISpeak 3.3.8 to doskonały kowerter plików tekstowych na pliki dźwiekowe.

 • EasyWriter 1.0 (iPhone)

  EasyWriter jest programem ułatwiającym pisanie maili na iPhonie.

 • LinkedIn Job Search 1.0.1

  LinkedIn Job Search to zaawansowana aplikacja dla użytkowników iPhone'a, którzy chcą nie tylko znaleźć upragnioną pracę, lecz również znaleźć wartościowego pracownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Reader 10.5.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ