Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iParrot Phrase 3.5 (Iphone) - Mobile

Kategoria: Słowniki i translatory
Producent: vAccessory
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.05.2009
Rozmiar: 4.5 MB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 810

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis iParrot Phrase 3.5 (Iphone) - Mobile

iParrot Phrase 3.5 to rozbudowany translator, autorstwa firmy vAccessory, który został stworzony specjalnie z myśla o użytkownikach będących ciągle w podróży. Główną zaleta tego przydatnego narzędzia, którego wersje demo można pobrać całkowice za darmo ze strony pobierz.pl, jest ilość obsługiwanych języków, która wynosi 20 (między innymi Angielski, Chiński, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Japoński, Portugalski, Rosyjski)!!!! Dodatkowo, wszystkie zwroty podzielone zostały na kilka kategorii, dzieki którym każdy użytkownik będzie mógł z łatwościa wyszukać interesującą go frazę. Dostępne kategorie to między innymi Transport, Zakupy, Pomoc i Pozdrowienia. Wielką siłą tego programu jest jego uniwersalność - aplikacja iParrot Phrase 3.5 współpracuje nie tylko z urządzeniami spod znaku firmy Apple (Iphone, iPod, Mac OS X), ale również z produktami firmy Microsoft (Windows)!! Translator iParrot Phrase 3.5 został napisany nie tylko z myślą o osobach często wyjeżdzających za granicę - jest to także świetne narzędzie, które można wykorzystać do edukacji i nauki! Ściągnij bezpłatnie już teraz na swojego Iphone wersję demo programu iParrot Phrase 3.5 ze strony pobierz.pl!   

Inne wersje programu iParrot Phrase 3.5, dostępne do pobrania za darmo ze strony pobierz.pl, znajdują się tutaj:

- iParrot Phrase 3.5 dla systemu Mac OS X

- iParrot Phrase 3.5 dla systemu Windows


Podobne Słowniki i translatory

  • Google Translate 2.0.0

    Google Translate to popularny translator przeniesiony na platformy Android. Znane i cenione słowniki ze strony internetowej Google teraz są dostępne wprost na twoim telefonie.

  • Quick Translate 2.3.7.1

    Quick Translate to funkcjonalny i popularny translator, który bazuje na słowniku Google.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iParrot Phrase 3.5 (Iphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Słowniki i translatory