Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flashlight 1.0 (iPhone) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: John Haney Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 102,4 KB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 909

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Flashlight 1.0 (iPhone) - Mobile

Flashlight  służy do zamieniania iPhona w latarkę.

Aplikacja wyświetla na ekranie urządzenia tło o wysokiej jasności. Użytkownik może wybrać jego kolor (może być białe, czerwone, zielone, niebieskie lub czarne).

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • FoodMenu 1.0

  FoodMenu to aplikacja dla Windows Mobile, która została stworzona na potrzeby elektronicznych notatek kulinarnych dla naszych Pocket PC. W FoodMenu z łatwością możemy tworzyć całe menu potraw.

 • Pocket Battery Analyzer 1.12

  Pocket Battery Analyzer to aplikacja do prezentowania poziomu naładowania baterii oraz jej wydajności.

 • Best RegEdit 1.00

  Aplikacja Best RegEdit stworzona dla Windows Mobile jest przydatnym narzędziem stworzonym na potrzeby organizacji wpisów w rejestrze każdej platformy mobilnej.

 • cCalc Symbian OS S60 3rd Edition 1.11

  cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flashlight 1.0 (iPhone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe