Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nearby 1.3 (iPhone) - Mobile

Kategoria: Nawigacja i GPS
Producent: Platial Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 614,4 KB
System operacyjny: Iphone OS 2.0
Liczba pobrań: 489

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nearby 1.3 (iPhone) - Mobile

Nearby to ciekawy program informujący użytkownika o interesujących obiektach , w pobliżu których aktualnie się on znajduje.

Aplikacja uwzględnia zabytki, restauracje, parki, muzea i inne tego typu obiekty oraz miejsca zaznaczone przez użytkownika. Nearby umożliwia także informowanie innych użytkowników aplikacji o ciekawych miejscach.

Podobne Nawigacja i GPS

 • Automapa

  AutoMapa pod systemy Windows Mobile to nie tylko zwykła nawigacja samochodowa – to także osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę.

 • Psiloc Where I am Symbian OS UIQ 2.00

  Aplikacja pod nazwą Where I am firmy Psiloc to program oparty na miniGPS dzięki któremu można nauczyć telefon co ma robić w zależności od lokalizacji.

 • Aspicore GSM Tracker S60v1 1.14

  Aplikacja Aspicore GSM Tracker na telefony z Symbianem to praktyczne i łatwe w obsłudze narzędzie pozwalające w sposób zdalny zlokalizować a następnie śledzić urządzenie na którym zostało zainstalowane.

 • CoPilot Live Premium UK + IRE (Android) 9.1.0.119

  CoPilot Live to świetna i w pełni funkcjonalna nawigacja na twój telefon pracujący pod kontrolą systemu Android.

 • Tracker.py 0.20.4 alpha (S60 3rd)

  Tracker.py na Symbian OS to aplikacja przeznaczona do zapisywania informacji o pokonanej trasie. Program może okazać się szczególnie interesujący dla osób, które często organizują piesze wycieczki np. w góry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nearby 1.3 (iPhone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nawigacja i GPS