Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kAmMa's BackupSMS 0.8 - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: kAmMa
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.05.2011
Rozmiar: 42 kB
System operacyjny: Android 1.0 Apple Pie, 1.1 Banana bread, 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 104

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis kAmMa's BackupSMS 0.8 - Mobile

kAmMa's BackupSMS jak sama nazwa wskazuje to aplikacja zaprojektowana na platformy Android z myślą o bezpiecznej kopii twoich smsów. Prezentowana tutaj wersja programu jest już kolejną odsłoną w której autorzy poprawili parę błędów jakie występowały w poprzednich wersjach. Program kAmMa's BackupSMS współpracuje z wszystkimi wersjami systemu Android i jest całkowicie darmowy.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Media Safe 2.0

  Aplikacja umożliwia zaszyfrowanie wybranych plików w pamięci telefonu, tak aby osoby nie znające hasła nie miały do nic dostępu.

 • Dashwire 2.0.0.354 (WM)

  Dashwire to kompleksowy program służący do wykonywania kopii zapasowej wszystkich danych na telefonie z systemem Windows Mobile.

 • MobiInfoSafe (Android) 1.0.4

  MobiInfoSafe jest prostą aplikacją, która umożliwia Użytkownikowi zabezpieczenie swoich zdjęć, nagrań audio, filmów na telefonie z systemem Android.

 • Best Safe version 2.00 Series 60

  Program jest przydatnym narzędziem służącym do bezpiecznego przechowywania ważnych informacji takich jak numery kont bankowych, kart kredytowych, czy hasła.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: kAmMa's BackupSMS 0.8 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ