Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Anti-Theft for Mobile (Android) 7.0 - 2.2 Froyo - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: F-Secure Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.03.2011
Rozmiar: 3,1 MB
System operacyjny: Android 2.2 Froyo
Liczba pobrań: 163

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis F-Secure Anti-Theft for Mobile (Android) 7.0 - 2.2 Froyo - Mobile

F-Secure Anti-Theft for Mobile to sprytne narzędzie znanego producenta, które pozwala na skuteczne zablokowanie dostępu do ważnych danych w telefonie w przypadku jego zagubienia lub kradzieży. Aplikacja w przypadku zmiany karty sim pozwala na zablokowanie telefonu i ponadto wysłanie sms na zdefiniowany wcześniej nr z informacją o nowym numerze. Jako ostateczność, istnieje również możliwość wymazania wszystkich danych znajdujących się na telefonie zdalnie. Telefon także zdalnie można zlokalizować tak więc - jeżeli twoje dane są nieodpowiednio zabezpieczone pobierz za free F-Secure Anti-Theft for Mobile już teraz - program jest bezpłatny.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • PhoneKlone 0.503

  PhoneKlone to prosta aplikacja, która pozwala przechowywać ważne dane z twojego telefonu na bezpiecznym serwerze w internecie.

 • Advanced Device Locks PRO Symbian S60 Touchscreen

  Jeżeli w swojej komórce zapisujesz i przechowujesz ważne dane i nie chciałbyś aby zostały one skradzione przez kogokolwiek, powinieneś rozpatrzeć propozycję jaką oferuje firma Melon Mobile udostępniając nowy program pod nazwą Advanced Device Locks PRO dostępny na wszystkie wersje platformy Symbian.

 • Handy Safe for Series 60 3rd Edition 5.09

  Praktyczna aplikacja do szyfrowania ważnych informacji.

 • Advanced Device Locks Symbian S60 Touchscreen

  Jeżeli w swojej komórce zapisujesz i przechowujesz ważne dane i nie chciałbyś aby zostały one skradzione przez kogokolwiek, powinieneś rozpatrzeć propozycję jaką oferuje firma Melon Mobile udostępniając nowy program pod nazwą Advanced Device Locks dostępny na wszystkie wersje platformy Symbian oraz BlackBerry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Anti-Theft for Mobile (Android) 7.0 - 2.2 Froyo - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ