Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Anti-Theft for Mobile (Android) 7.0 - Mobile

Kategoria: Bezpieczeństwo danych
Producent: F-Secure Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.03.2011
Rozmiar: 3,1 MB
System operacyjny: Android 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair
Liczba pobrań: 332

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis F-Secure Anti-Theft for Mobile (Android) 7.0 - Mobile

F-Secure Anti-Theft for Mobile to sprytne narzędzie znanego producenta, które pozwala na skuteczne zablokowanie dostępu do ważnych danych w telefonie w przypadku jego zagubienia lub kradzieży. Aplikacja w przypadku zmiany karty sim pozwala na zablokowanie telefonu i ponadto wysłanie sms na zdefiniowany wcześniej nr z informacją o nowym numerze. Jako ostateczność, istnieje również możliwość wymazania wszystkich danych znajdujących się na telefonie zdalnie. Telefon także zdalnie można zlokalizować tak więc - jeżeli twoje dane są nieodpowiednio zabezpieczone pobierz za free F-Secure Anti-Theft for Mobile już teraz - program jest bezpłatny.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Bezpieczeństwo danych

 • SPB Wallet

  Najnowsza wersja dobrze znanego i popularnego programu SPB Wallet - SPB Wallet 2.0.

 • Skb File Hider

  Skb File Hider to kolejna aplikacja z Rodziny SKB, która tym razem została zaprojektowana do zarządzania plikami w Pocket PC. Dzięki Skb File Hider możemy w łatwy sposób zablokować dostęp do wybranych przez nas folderów i plików, zdjęć czy filmów wideo.

 • Best Safe 2.00 (S60 1st/2nd)

  Program jest przydatnym narzędziem służącym do bezpiecznego przechowywania ważnych informacji takich jak numery kont bankowych, kart kredytowych, czy hasła.

 • FotoStop 1.0

  FotoStop to program stworzony na potrzeby ochrony twoich zdjęć na platformę Android. Dzięki aplikacji FotoStop zdjęcia możesz w prosty sposób organizować, przeglądać oraz wyszukiwać.

 • SIM Manager 1.4.36.365 (for WM)

  SIM Manager to świetna aplikacja wspomagająca zarządzanie pamięcią karty SIM w telefonie, która szczególnie zainteresuje osoby pracujące na kilku simach wymieniająca je dosyć często.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Anti-Theft for Mobile (Android) 7.0 - Mobile

dodał: ~Tuku , 20.06.2011

Działa bez zarzutu i nie zamula komputera.

dodał: ~lucek_kolejorz , 12.04.2011

git program, sprawdzałem i działa

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ