Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Anti-Virus Free 2.8.2 - Mobile

Kategoria: Antywirusy
Producent: AVG Mobilation
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.03.2011
Rozmiar: 1,4 MB
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 502

Brak

Opis Anti-Virus Free 2.8.2 - Mobile

AVG antivirus Pro to aplikacja antywirusowa znanej i cenionej firmy AVG na całym świecie, która została przeniesiona z platform PC na systemy Android. Program skutecznie chroni przed działaniem wirusów, aplikacji szpiegujących, smsowego SPAMU itp. Dzięki AVG antivirus Pro twoje dane i pliki będą zawsze bezpieczne, ponieważ są skanowane w czasie rzeczywistym a także przy pomocy określonego harmonogramu. Prezentowana wersja występuje w następujących językach: Arabic, Brazilian, Chinese, Czech, Dutch, English, French, German, Hebrew, Italian, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Spanish. Program kosztuje 9,99$ i można go nabyć na stronie Android Market.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli nie zainstalowałeś SDK Android to program umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera w programie lokalizujemy plik *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe.

Podobne Antywirusy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Anti-Virus Free 2.8.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ