Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Winamp (Android) 1.1.1 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Nullsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.03.2011
Rozmiar: 3 MB
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 5809

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Winamp (Android) 1.1.1 - Mobile

Winamp, jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych znany z komputerów PC, teraz dostępny również na platformę Android. Winamp na Androida oferuje funkcję bezprzewodowej łączności i synchronizacji z winampem na komputerze PC. Synchronizacja może odbywać się także przy pomocy kabla usb. Zaawansowana aplikacja, która zadowoli nie jednego wybrednego użytkownika.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • mVideoPlayer 2.9.1

  mVideoPlayer to jeden z najbardziej prostych i w pełni niezawodnych odtwarzaczy wideo na platformy Android.

 • Mundu Radio Smartphone

  Narzędzie Mundu Radio napisane dla Windows Mobile to praktyczny i nie zależny klient radia internetowego, który został zaprojektowany dla urządzeń mobilnych.

 • Mp3Player 3.53 (S60 3rd)

  Mp3Player to prosty odtwarzacz muzyczny dla telefonów z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Winamp (Android) 1.1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ