Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

arcMedia Lite - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: arcMedia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.08.2011
Rozmiar: 4,7 MB
System operacyjny: Android 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 984

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis arcMedia Lite - Mobile

arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid. Dodatkowo aplikacja może także służyć jako odtwarzacz streamowy w oparciu o serwis YouTube, ponadto filmy można również pobierać i zapisywać na karcie SD. Odtwarzacz arcMedia jest całkowicie darmowy.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • MusicMod 1.1.3

  MusicMod to aplikacja reprezentująca odtwarzacz muzyczny oparta na znanym odtwarzaczu Eliota Stockera, która wyposażona jest w dodatek wyszukujący tekst piosenki po tytule i wykonawcy.

 • Audio Speed Changer 1.1.1

  Audio Speed Changer to nietypowa aplikacja, która pozwala odtwarzać pliki audio w "locie" czyli nie zmieniając w żaden sposób charakterystyki pliku wyjściowego.

 • InternetRadio 1.0

  Aplikacja InternetRadio to narzędzie stworzone pod systemy Windows Mobile, które zamienia nasz telefon w pełni funkcjonalny odbiornik radiowy.

 • PowerMp3 (UIQ3)

  Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: arcMedia Lite - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ