Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photaf 2.5.2 - Mobile

Kategoria: Obsługa aparatu, kamery
Producent: Oren Bengigi
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.03.2011
Rozmiar: 2,6 MB
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 149

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photaf 2.5.2 - Mobile

Photaf to funkcjonalna i ciekawa aplikacja za pomocą której wykonamy zdjęcie panoramiczne w 3D. Program zapamiętuje położenie aparatu w momencie wykonywania zdjęcia dzięki czemu po ukończeniu sesji, możemy obrócić telefon w około aby zobaczyć kompletny widok panoramiczny. Photaf potrafi także automatycznie robić zdjęcia tak więc stworzenie widoku panoramy będzie łatwiejsze.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Obsługa aparatu, kamery

 • GhostCam: Spirit Photography 1.1.2

  GhostCam: Spirit Photography to aplikacja, która pozwoli ci uzyskać dosłownie przerażające efekty na zrobionych zdjęciach.

 • Kaywa Reader 1.35 (Java)

  Kaywa Reader jest nietypowym programem pozwalającym na odszyfrowywanie informacji zawartych pod postacią kodów składających się z czarnych kwadracików.

 • MMS Cam 1.80

  Bardzo ciekawa i niespotykana aplikacja do zdalnego robienia i wysyłania zdjęć.

 • Mobiola Web Camera 3.1.8 (Windows Mobile Smartphone)

  Aplikacja umożliwia wykorzystywanie telefonu komórkowego z budowanym aparatem jako bezprzewodową lub przewodową kamerę wideo.

 • PhotoSpy 1.7

  Aplikacja umożliwia wykorzystanie telefonu komórkowego jako narzędzia „szpiegowskiego”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photaf 2.5.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ