Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Audalyzer 1.15 - Mobile

Kategoria: Nagrywanie audio
Producent: Moonblink
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2011
Rozmiar: 296 kB
System operacyjny: Android 1.6 Donut
Liczba pobrań: 117

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Audalyzer 1.15 - Mobile

Audalyzer to typowa aplikacja służąca do analizy dźwięku na systemy Android. Program wyświetla wykresy dotyczące częstotliwości poszczególnych fal dźwiękowych na ekranie telefonu w jednostkach dB. Aplikacja jest darmowa i współpracuje z systemami Android w wersji 1.6.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Nagrywanie audio

 • My BeatBox 2.1

  My BeatBox tworzy automatycznie dźwięk na podstawie nagranego ludzkiego głosu.

 • ALON Software MP3 Dictaphone v2.80 S60 3rd edition

  ALON Software MP3 Dictaphone to rozbudowany program działający niczym dyktafon na telefonach pracujących pod kontrolą systemów Symbian. Aplikacja umożliwia nagrywania plików dźwiękowych do formatów mp3, wav czy amr.

 • Configure Ringtone 1.5

  Configure Ringtone to narzędzie, które umożliwi ci konfigurowanie dźwięków sygnału oraz sms przypisując je do konkretnego kontaktu w książce telefonicznej.

 • VoiceNotes 1.0 (iPhone)

  VoiceNotes pozwala na tworzenie w łatwy sposób krótkich notatek głosowych.

 • MP3 Cutter 0.8.7

  MP3 Cutter to nie wielka aplikacja służąca do obcinania plików mp3, które następnie mogą posłużyć jako dzwonek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Audalyzer 1.15 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ