Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

My Apps List 1.00.5 - Mobile

Kategoria: Asystenci, organizery
Producent: Chiman Chan
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.07.2011
Rozmiar: 335 kB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 80

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis My Apps List 1.00.5 - Mobile

My Apps List to malutki program, który umożliwia zapisanie listy zainstalowanych w systemie aplikacji do pliku odczytywalnego przez systemy Android. Narzędzie to może okazać się pomocne kiedy planujemy przywrócić urządzenie do ustawień fabrycznych i chcemy wyeksportować listę zapisanych aplikacji na kartę SD lub też gdy chcemy komuś ją wysłać. My Apps List jest darmowa.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Asystenci, organizery

 • NiceClock

  NiceClock 1.2 to najnowsza wersja programu służącego do rozsądnej organizacji czasu.

 • Handy Alarm S60 2nd Edition

  Handy Alarm na telefon stanowi wszechstronny budzik posiadający sporo przydatnych funkcji. Z powodzeniem zastępuje standardowy budzik na telefon i pozwala zdefiniować cykliczność alarmów, dodawać notatki tekstowe lub przypisywać do alarmu różne rodzaje dzwonków.

 • TimeTable 1.4

  TimeTable to swoisty organizer, który pozwoli ci na szczegółowe zaplanowanie każdego dnia.

 • MPG 1.0.4

  MPG to aplikacja służąca kontrolowaniu wydatków związanych z samochodem.

 • Pocket Alarm 2.18.5

  Aplikacja Pocket Alarm jest synonimem niezwykle zaawansowanego budzika na systemy windows mobile posiadającego mnóstwo przydanych opcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: My Apps List 1.00.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ