Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Signature Capture 3.0 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Binary Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.04.2011
Rozmiar: 40 kB
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 101

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Signature Capture 3.0 - Mobile

Signature Capture to malutka aplikacja służąca do gromadzenia elektronicznych podpisów w pamięci telefonu. Wystarczy włączyć program, klient składa podpis na ekranie dotykowym a następnie zapisujemy go w bazie danych. Aplikacja wymaga połączenia z internetem. Wersja Signature Capture jest demonstracyjna i ogranicza się do zapisania lub wyeksportowania do 5 podpisów na tydzień.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Aplikacje biurowe

 • SoftMaker Office 2008

  SoftMaker Office jest pakietem biurowym dla urządzeń Pocket PC.

 • CalcConvert 1.1.2 (Windows Mobile)

  CalcConvert to kolejny kalkulator na urządzenia przenośne, który pozwala na dokonywanie zaawansowanych obliczeń.

 • Best Jotter 2.00

  Best Jotter umożliwia zapisywanie plików tekstowych równocześnie zabezpieczając je hasłem.

 • Jota Text Editor 0.1.07

  Jota Text Editor jak sama nazwa wskazuje jest edytorem zaprojektowanym do obsługi obszernych plików tekstowych na platformy Android.

 • PDFViewer 0.03.2

  PDFViewer to popularna przeglądarka PDFów na iPhona.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Signature Capture 3.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ