Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

vCommunicator 0.5.11 - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Maciej Komur
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.08.2011
Rozmiar: 689 kB
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 2061

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis vCommunicator 0.5.11 - Mobile

vCommunicator to bardzo praktyczny i uniwersalny komunikator na systemy Android. Aplikacja obsługuje Gadu-Gadu oraz Tlen, umożliwia zmianę statusu, import kontaktów z serwera, archiwizuje wiadomości, przesyłanie zdjęć z aparatu i galerii (tylko GG), wyszukiwarka kontaktów, powiadomienia o nowych wiadomościach. Jest to wersja testowa więc aplikacja może działać momentami nie stabilnie. vCommunicator jest darmowy.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • Yeigo 2.2 (S60 2nd)

  Yeigo jest odmianą komunikatora internetowego, za pomocą którego możemy przeprowadzać rozmowy telefoniczne.

 • fring 3.3 (Symbian S60 2nd edition fp2)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.

 • Voypi for Android 1.4

  Voypi to aplikacja na platformy Android pozwalająca na prowadzenie rozmów głosowych oraz tekstowych całkowicie za free.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: vCommunicator 0.5.11 - Mobile

dodał: Marcinkiewicz444 , 20.10.2011

witam, program bardzo przypadł mi do gustu, pozdrawiam!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ