Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Share Contacts 1.3 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Vikas Malik
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.03.2011
Rozmiar: 109 kB
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 125

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Share Contacts 1.3 - Mobile

Share Contacts na platformę Android to nie wielki program umożliwiający wysyłanie wizytówek za pośrednictwem wiadomości sms. Kontakty z jednego telefonu możemy masowo wysłać za pośrednictwem wiadomości sms do innego aparatu wyposażonego również w aplikację Share Contacts a następnie zapisać. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi wprowadzanie dużej ilości numerów do książki telefonicznej. Aplikacja jest darmowa.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • SMS-Chat 1.1

  Aplikacja SMS-Chat napisana pod systemy Windows Mobile jest to program do masowego wysyłania sms. Ten prosty w użyciu i niewielki program do wysyłania sms jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień wysyłają mnóstwo wiadomości tekstowych.

 • SMS Reports Eraser 1.0 (WM)

  SMS Reports Eraser jest mała aplikacją, która uaktywniona w systemie jest odpowiedzialna za utrzymywanie czystości w skrzynce raportów wysłanych wiadomości.

 • SMS Anywhere Standard Edition for S60 3rd 1.01

  SMS Anywhere Standard Edition to narzędzie do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.

 • Best SpamKiller 1.00 (S60 2nd)

  Best SpamKiller jak sama nazwa wskazuje to filtr antyspamowy, który pozwoli znacznie ograniczyć ilość niechcianych sms’ów.

 • Magic Message Manager 1.1 (Symbian UIQ3)

  Narzędzie Magic Message Manager przeznaczone jest do filtrowania wiadomości SMS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Share Contacts 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ