Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hide my SMS 1.8 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Manas Gajare
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 31.03.2011
Rozmiar: 2,3 MB
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 236

Brak

Opis Hide my SMS 1.8 - Mobile

Hide my SMS to aplikacja, która umożliwi nam ukrywanie wiadomości sms przed zbyt ciekawskimi osobami. Wystarczy zaznaczyć konkretną wiadomość a następnie w opcjach ustawić jako ukrytą. Ukrywać można także kontakty w zw. z czym program można ustawić w taki sposób aby wszystkie wiadomości pochodzące od ukrytego w naszej książce odbiorcy nie były nigdzie widoczne. Niestety Producent nie udostępnia wersji testowej - program można wykupić za 1,94 USD.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • Active SMS Lock 1.10 (S60v5)

  Active SMS Lock to świetny program, który po zainstalowaniu umożliwia swojemu Użytkownikowi ochronę skrzynki odbiorczej sms oraz wiadomości wysłanych.

 • SMS Anywhere Standard Edition for S60 3rd 1.01

  SMS Anywhere Standard Edition to narzędzie do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.

 • Psiloc Extended Messaging Symbian UIQ 1.40

  Extended Messaging to inteligentny system wysyłania wiadomości z urządzeń typu UIQ.

 • SMS Anywhere Ultra for S60 2nd Edition 1.10

  SMS Anywhere Ultra to bardziej zaawansowana wersja narzędzia do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.

 • SMS Undo 1.00 S60v2

  MS Undo to nie typowa aplikacja, która pozwala na cofnięcie wysłanej wiadomości SMS. Program opiera swoje działanie na prostej zasadzie, integruje się z naszym telefonem i po wciśnięciu przycisku "wyślij" odlicza jeszcze określony czas pozwalający na zmianę decyzji. Czas na cofnięcie wysłania wiadomości ustawiamy sami i zawiera się on w przedziale pomiędzy 5 a 30 sekund. SMS Undo jest świetną propozycją dla osób, które często popełniają literówki lub mylą odbiorców, program zapewni im wystarczająco czasu na zmianę decyzji i edycję wiadomości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Hide my SMS 1.8 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ